Всі новини
Етапи будівництва

Етапи будівництва таунхаусів

Будівництво таунхаусів

Це дуже кропітка та відповідальна робота, що вимагає певних знань, умінь та навиків. Тому, цю справу краще довірити професіоналам своєї роботи тобто — нам. По тій простій причині, що саме ми були, так сказати, першовідкривачами таунхаусів у Черкасах. Тобто саме наш колектив у 2012 році, коли ще майже ніхто не чув про такий вид житла, розпочав будівництво таунхаусів та й досі залишається одним з передових забудовників нашого міста.

Отже, ми вже трохи розповіли про матеріали, які ми використовуємо у роботі, а зараз пошагово розглянемо усі етапи та нюанси будівництва таунхауса.

Як правило, будівництво таунхауса починається з створення проекту або плану. Добре продуманий план дій — це вже 50 % успіху. Отже, на даному етапі ми повність враховуємо побажання клієнтів. Ви вільні обрати готовий план будинку, якщо він повність відповідає Вашим вимогам або ж внести корективи на свій смак. Це є одна з головних переваг таунхауса. Бажаєте більшу за розмірами спальню, а дитячу — меншу — будь ласка! Давно мріяли про барну стійку та камін, щоб грітись взимку — без проблем! Хочете, спільну їдальню та вітальню — ми тільки за! Тобто, будь-яке Ваше дизайнерське рішення буде виконане швидко та якісно.
Далі, проводиться розрахунок матеріалів. В Україні таунхауси найчастіше будують з цегли або газобетону. Ми віддаємо перевагу газобетону. Оскільки він є більш легким, теплим та надійним будівельним матеріалом.

Третій етап — це підготовка ділянки та зведення фундаменту. Від грунту на ділянці залежать і терміни будівництва Вашого житла. В середньому будівництво займає 190 робочих днів, тобто близько 9 місяців.

Далі, наші працівники роблять повний комплекс будівельних робіт, що включає в себе зведення стін, монтаж покрівлі, установка вікон, дверей та ін.

Одним із етапів є підведення комунікацій — опалення, водопостачання, каналізації, установка електропроводки.

І останній етап — це інтер’єр та екстер’єр. Наші пофесіонали архітектурно та художньо оздоблять внутрішню частину приміщення, згідно з його функціональним призначенням та Вашим баченням. А також візьмуть на себе благоустрій зовнішньої частини будинку.

Ось ми коротко і описали усі етапи нашої роботи. Варто відмітити, що усі вище перелічені етапи проводяться чітко один за одним, упускати хоча б один із них — є недопустимою помилкою, що може негативно вплинути на якість роботи. А також кожен етап вважається завершеним, тільки після узгодження з покупцем. І ми повністю згодні з цією «політикою». Тому обравши нашу фірму Ви гарантовано отримаєте таунхаус про який так давно мріяли, професійний підхід, команду тільки найдосвідченіших професіоналів та усе це у найкоротші сроки. Тому вибір за Вами:)