Всі новини
kupit-taunhas-Cherkassy

Ландшафтний дизайн: час зайнятися вашою ділянкою!

Ландшафтний дизайн — це чудовий спосіб зробити будинок по-справжньому красивим і оригінальним.
Для цього можна найняти професійних дизайнерів, а можна самостійно зайнятися цим питання.

Завдяки ландшафтному дизайну можна перетворити вашу ділянку або сад на витвір мистецтва, що буде радувати не лише мешканців будинку, а й їх гостей. Потрібно лише трохи зусиль та фантазії..

Що ж таке ландшафтний дизайн?

Більшість людей думає, що поняття «ландшафтний дизайн» обмежується озелененням ділянки. Але ця думка помилкова. Серед інструментарію ландшафтного дизайнера є і скульптури, і рослини, і інші декоративні елементи, завдяки яким створюється цілісна композиція.

У ході облаштування ділянки можуть створюватися штучні водойми, висаджуватись різні рослини, що підбираються індивідуально для кожного проекту і, відповідно до вибраного стилю, створюються газони та налаштовується система автоматичного поливу. Завдяки ландшафтному дизайну ви можете приховати усі недоліки та підкреслити усі переваги вашої прибудинкової території.

Головне завдання ландшафтного дизайну — це
створення гармонії та “зглажування”конфліктів
між урбанізаційними формами і навколишньою природою.

Ландшафтний дизайн для будинку та його особливості

На сьогоднішній день у сучасному дизайні існує безліч напрямків, починаючи з класичного оформлення і закінчуючи футуристичними рішеннями. Застосувавши свою фантазію, можна створити неповторний стиль ландшафтного дизайну. Проте, слід дотримуватись декілька основних правил:

 • Стиль
 • У першу чергу, необхідно визначитись із загальним стилем майбутнього дизайну. Дуже важливо, щоб усі елементи “дотримувалися” єдиного стилю. Лише у такому випадку ви отримаєте гармонійну атмосферу. Архітектура і озеленення повинні базуватися на одному принципі і поєднуватися між собою.
  купить- таунхас Черкассы

 • Акценти у композиції
 • Під час складання плану майбутньої ділянки слід подбати про основні акценти, які стануть центром композиції. Це може бути фонтан, озеро, невелика альтанка, високе дерево. Такі акценти привертають увагу, дозволяють створити динаміку у композиції, а також додають певної цілісності образу.
  фото таунхауса на продажу черкассы

 • Раціональність використання території
 • Краса, звичайно, врятує світ й візуальна привабливість ландшафтного дизайну грає неабияку роль. Але все ж, не варто забувати про практичність. Територію ділянки краще розділити на зони і, окрім того, слід врахувати клімат, який підходить тим чи іншим насадженням, а також термін служби меблів.
  фото таунхауса на продажу Черкассы

 • Виправити проблеми і підкреслити переваги
 • Чудова особливість ландшафтного дизайну полягає у тому, що завдяки його прийомам можна “замаскувати” різноманітні вади ділянки. Наприклад, можна приховати за деревами високий паркан, позбутись від нерівностей рельєфу або створити затишний куточок, захований від сторонніх очей.
  фото таунхауса на продажу в черкассах

Питання облаштування території приватного сектору таке ж важливе, як і питання оформлення інтер’єру, адже ландшафтний дизайн дозволяє створити справжню гармонію і комфорт на території двору вашого будинку.