Всі новини
проектування таунхаусів в Черкасах

Проектування будинків з кожним днем ​​стає все більш популярним!

Мрія жити за містом цілком обгрунтована: чисте повітря, власна “імперія” далеко від галасливого міста, природа і можливість займатися господарством.

Обравши такий варіант, першим і найбільш важливим етапом є складання проекту. Це те, без чого зведення власного котеджу просто неможливо!
Саме за допомогою проекту є можливість подивитися, як буде виглядати будова, розрахувати усі можливі ризики. І складати його самостійно, м’яко кажучи, необачно!

Кращим рішенням стане звернутися за допомогою до фахівців, що виключає:

 • ⠂ ймовірність ризиків;
 • ⠂ помилки і неточності;
 • ⠂ мінімізує витрати.

Звертаючись до підрядника, він завжди надає послуги проектування будинків. На етапі планування враховуються усі тонкощі і нюанси, приймаються встановлені вимоги і стандарти, а також побажання замовника. Це гарантує досягнення якісного і одночасно бажаного результату.

Проектування котеджів — кого обрати?

Компанія «Savhouse» реалізує навіть найскладніші завдання відповідально, якісно і швидко. Клієнт може купити як готове рішення, так і замовити проектування будинків у Черкасах з нуля. У першому випадку значною перевагою є економія часу і більш низька вартість. Однак другий варіант — це запорука індивідуальності будови та гарантія, що усі ваші побажання будуть враховані.

Ви зможете замовити собі будівлю:

 • ⠂з одним або двома поверхами;
 • ⠂ сучасного плану;
 • ⠂ для вузької ділянки;
 • ⠂ з мансардою;
 • ⠂ у вигляді елітної садиби і т.д.

Також клієнт може вибрати і проект будинку для маленької ділянки. У будь-якому випадку, пріоритетом для нас є якість, надійність і довговічність. Незалежно від типу, зовнішнього вигляду і особливостей споруди проектування котеджів складається з ряду етапів, які мають свої особливості.

Фахівці компанії «Savhouse» ставляться з розумінням і особливою увагою до побажань клієнтів, тому враховують їх у повному обсязі. Наші майстри допоможуть звести ідеальний будинок, який буде наповнений теплом, комфортом і затишком. Причому забезпечується істотна економія як часу, так і Ваших, коштів.

Проектування котеджів — що варто врахувати?

Готове рішення вигідніше індивідуального. Однак і у цьому випадку слід враховувати ряд особливостей, безпосередньо:

 • ⠂ зручність для всіх жителів;
 • ⠂ естетичну складову;
 • ⠂ рівень світла;
 • ⠂ розташування зон відпочинку і т.д.

Це особливо важливо, тому що готовий проект не складається під запити конкретного клієнта. Якщо хочеться мати власну «імперію», яка не буде схожою на інші, то ідеальним варіантом буде замовити індивідуальний проект будинку. У такому випадку краще обрати рішення під ключ і будівельна компанія реалізує задум максимально якісно і оперативно.

Чим це вигідно? Виконання всіх робіт однією бригадою виключає ймовірність переробки, усунення помилок і неточностей, а, отже, і додаткові витрати. Так, проекти будинків з гаражем, мансардою або терасою будуть не тільки виглядати презентабельно, але і будуть відрізнятися неперевершеним рівнем комфорту і затишку.

Компанія «Savhouse» вже дозволила багатьом щасливчикам здійснити свою мрію. Тепер ваша черга!