Всі новини
таунхаус в Черкассах

SAVHOUSE забудовник коттеджного містечка у Черкасах

1.SAVHOUSE — це перший забудовник таунхаусів у Черкасах!

Наша історія почалась п’ять років тому, коли ми почали будувати наше перше котеджне містечко. Сучасний комплекс з власною широкою інфраструктурою (поруч школа, дитячий садок, магазини, транспортна доступність, лише 15 хв. від центру міста), оснащений новітніми технологіями та збудований лише з високоякісних матеріалів, які ми перевірили особисто “на собі”.

Сучасний комплекс з власною широкою інфраструктурою,
оснащений новітніми технологіями та
збудований лише з високоякісних матеріалів,
які ми перевірили особисто “на собі”

2. SAVHOUSE — це сучасні та перевірені матеріали!

З кожним роком ми вдосконалюємось та стаємо краще, щоб відповідати вимогам наших клієнтів та встановленим стандартам. Тому, наразі ми надаємо перевагу газобетону “AEROC”, а не “Стоунлайт”, який ми використовували на початку будівництва. Ми перейшли на монолітно-бетонне перекриття між поверхами. Згодом, для наших таунхаусів ми обрали надійний та вологостійкий утеплювач “Knauf”. А також, зараз ми ретельніше відносимось до вибору віконних систем, тому обираємо торгову марку “Steko”.

3. SAVHOUSE — це постійний рух та вдосконалення!

На сьогоднішній день ми продали більше ніж 70 таунхаусів та 8 будинків у різних точках нашого міста. І ми не збираємось на цьому зупинятись. Саме зараз ми завершуємо будівництво ще одного котеджного містечка з оновленим дизайном, будуємо декілька окремих будинків, а також приймаємо замовлення на будівництво такого виду житла, як дуплекс.

Ми будуємо різні типи нерухомості від таунхаусів до будинків.
Більше того, кожен об’єкт має вільне планування та різні варіанти комплектації (від стандарту до люксу) і, відповідно, різну вартість.

4. SAVHOUSE — це надійний забудовник!

Ми відповідально ставимось до нашої репутації та звикли тримати своє слово. Тому усі об’єкти було введено в експлуатацію у вказані строки та згідно з договорами.

5. SAVHOUSE — це можливості!

Ми знаємо, що кожен клієнт індивідуальний та кожен клієнт має різні запити. Тому ми попіклувались і про це. Як вже було сказано, ми будуємо різні типи нерухомості від таунхаусів до будинків. Більше того, кожен об’єкт має вільне планування та різні варіанти комплектації (від стандарту до люксу) і, відповідно, різну вартість. Це означає, що абсолютно кожний може дозволити собі жити у наших будинках.

Але якщо ви й досі маєте сумніви,
запрошуємо Вас на попередній перегляд!
Запис за тел. (097) 818 75 13, (093) 353 11 67