Всі новини
ремонт в таунхаусі

З чого почати ремонт таунхауса?

Останнім часом популярність таунхаусів помітно зростає. У такий житловий комплекс, як правило, входить одразу кілька двоповерхових квартир, кожна з яких має свій власний вхід і паркувальне місце. Сьогодні, будівельні компанії особливу увагу звертають на даний напрямок, адже подібного роду житло користується неабияким попитом у зв’язку з більш доступною вартістю, особливо у порівнянні з котеджем.

Будь-який таунхаус — індивідуальний, оскільки його можна повністю облаштовувати у відповідності з побажаннями замовника. Для цього спеціально розробляється дизайн-проект. Звичайно, усі будівлі такого плану мають стандартне вертикальне планування, але інтер’єр, кожен замовник може оформити на свій смак.

Якщо ви придбали щойно збудований будинок, без внутрішньої обробки — що робити?
У першу чергу, слід звернутись за допомогою до нашої компанії — ми із задоволенням Вам допоможемо.

Починаємо ремонт таунхауса:

Як показує практика і наш досвід, ремонтні роботи подібного характеру найкраще проводити у період з квітня по листопад місяць. Це пов’язано з погодними умовами, оскільки, чим вони кращі, тим швидше і якісніше буде виконано ремонт житлового приміщення.

1) У першу чергу слід розпочати з розробки унікального дизайн-проекту.

Для цього у нашому штаті є професійний дизайнер, який, вислухавши усі Ваші побажання і можливості, за допомогою сучасних програм складе макет Вашого майбутнього будинку. Якщо замовнику сподобалось, ми погоджуємо його, готуємо усю необхідну для цього технічну документацію і приступаємо безпосередньо до роботи.

2) Вже відповідно до плану-проекту, купуються усі необхідні будівельні матеріали.

За багаторічний досвід виконання подібного роду робіт нам вдалося налагодити зв’язок з найкрщими постачальниками, які надають якісні будівельні матеріали за доступними цінами.

3) І можна приступати безпосередньо до ремонтних робіт у будинку.

Зазвичай, таунхауси, реалізуються з чорновою обробкою, тобто з мінімальним обсягом виконаних робіт. Але ми передаємо замовнику таунхаус з повністю виконаною чорновою роботою. А саме:

◉ штукатурка стін і монтаж міжкімнатних перестінок,
◉ прокладка інженерних мереж (електрика, каналізація, водопровід і опалення).

Ми передаємо замовнику таунхаус з повністю виконаною чорновою роботою,
тому з нами Ви економите не лише гроші, але й свій час!
4) Переходимо до наступного етапу — це чистове оздоблення таунхаусу.

До цього пункту відносяться усі малярські роботи (поклейка шпалер і т.д.), установка сантехнічного та світлового обладнання, оформлення сходів, що з’єднують поверхи, укладання підлогового покриття і натяжних стель.
На даному етапі важливо, щоб усі роботи виконувались вузькоспеціалізованими фахівцями — і ми дотримуємося цього правила! Будьте певні, вони не тільки виконають усе якісно і швидко, але і допоможуть порадою у подальшій експлуатації.

У цій справі важливо зберегти пропорції — якщо цього не зробити, то таунхаус втратить свою індивідуальність і свій стиль. Важливо звертати увагу на деталі — починаючи від розташування меблів, закінчуючи кольором шпалер.

Як показує практика, неправильно розміщений стілець може істотно знизити естетичну красу у Вашому будинку.
Не дарма ж існують дизайнери, які завжди готові прийти на допомогу.
5) І, можна сказати, усі роботи — завершено.

Залишається лише генеральне прибирання і вивіз будівельного сміття. Ми дуже відповідально відносимось до цього, адже хочемо, щоб замовник отримав, у результаті, об’єкт, який буде 100% задовольняти його потреби!