Всі новини
10 крутих інтер’єрів

10 крутих інтер’єрів

Інтер’єри з усього світу

У цьому пості зібрані найрізноманітніші інтер’єри з усього світу. Усі вони переслідують певну функціональну задачу та просувають свою унікальну ідею. А об’єднує їх — зручність, практичність та сміливість дизайнерського рішення.

Пропонуємо Вам ознайомитись з 10 найкрутішими інтер’єрами, для творців яких просто не існує меж…

1) Найменша квартира в Італії.
Smallest House — найменша в Італії квартира, площа якої становить усього 7 м2. Ультра компактне житло, розташоване у Римі, спроектував для себе італійський архітектор Marco Pierazzi.

Найменша квартира в Італії Ультра компактне житло 10 крутих інтер’єрів

2) Ергономічне житло для шведських студентів.
Спеціалісти зі шведської архітектурної студії Tengbom Architects розробили і реалізували проект студентського житла під назвою Smart Student Unit. Займає воно усього навсього 9 м2. Це ергономічне житло з багатьма вбудованими рішеннями має усе необхідне для того, щоб стати повноцінною домівкою для студентів.

Ергономічне житло проект студентського житла житло для шведських студентів

3) Холостяцька квартира у вінтажному стилі.
Den-loft — холостяцька квартира, проект якої розробили спеціалісти із білоруської архітектурної студії Nordes. За основу взята однокімнатна квартира, площею 47 м2. Інтер’єр був створений для вільної людини. Вільної від стереотипів, непотрібних речей та упереджень. Людини, яка не сидить на місці, активної, яка любить мандрувати та влаштовувати вечірки у себе вдома.

однокімнатна квартира Den-loft Холостяцька квартира у вінтажному стилі

4) Дитячий садок нового покоління у Хіросімі (Японія).
Спеціалісти з японської архітектурної студії UID Architects здійснили проект дитячого садку нового покоління Peanuts Nursery School. Унікальна структура, розташована у Хіросімі, створює атмосферу, сприятливу для гармонічного розвитку малюків у безпосередній близькості до природи.

Дитячий садок проект дитячого садку Дитячий садок у Хіросімі (Японія)

5) Інтер’єр для людей та кішок у Тайвані.
Власники цього сучасного житла є настільки великими фанатами своїх кішок, що зробили усе можливе, аби їх улюбленцям було добре та комфортно.

Інтер'єр для людей та кішок сучасне житло Інтер'єр у Тайвані

6) Квартира-трансформер.
Російський архітектор Влад Мішин розробив цікаву концепцію квартири-трансформера, площа якої склала 60 м2. На відміну від малогабаритних квартир, ця «розумна» квартира трансформується з ціллю надати своїм мешканцям безліч захоплюючих можливостей.

Квартира-трансформер Російський архітектор концепція квартири-трансформера

7) Інтер’єр оздоровчого центра у Сеулі.
У Сеулі відкрився новий медицинський оздоровчий комплекс, побудований за проектом спеціалістів із корейської архітектурної студії Jay is Working. Холодні білі «медицинські» кольори нейтралізують теплі тона світлого дерева.

8) Сучасний будинок від австралійських архітекторів.
Спеціалісти з архітектурної студії G.A.B.B.E. втілили у життя проект незвичайного будинку Brighton Escape house в Австралії. При першому ж погляді неможливо не відчути потік позитивної енергії, якою наповнений увесь простір. Сучасні лінії та гарні вигиби з бездоганним оздобленням викликають спокій та створюють хвилю затишку.

Сучасний будинок проект незвичайного будинку Сучасні лінії та гарні вигиби

9) Контрастна кімната в готелі.
Невеличкий готель у Марселі ось уже третій рік запрошує різноманітних дизайнерів та художників для створення свого унікального інтер’єру. У них усього 6 номерів, проте кожен оформлений в оригінальному стилі.

Контрастна кімната в готелі Невеличкий готель у Марселі унікальний інтер'єр

10) Церква Святого Джейкубса в Утрехті.
У минулому церква Святого Джейкубса в Утрехті( Нідерланди) — муніципальний пам’ятник, що має консервативний зовнішній фасад, але абсолютно незвичайний інтер’єр. Побудована ще у 1870 році, церква має безліч історичних цінностей. Теперішні її власники найняли архітектурну фірму ZECC, щоб перетворити церкву на будинок, з основним акцентом на світло, простір та функціональність. Дизайн інтер’єру був розроблений Томасом Хокесом. А найцікавіше те, що церква — продається.

Дизайн інтер'єру муніципальний пам'ятник Церква Святого Джейкубса

Джерело: https://www.adme.ru/tvorchestvo-dizajn/10-krutyh-intererov-mesyaca-562655/