Всі новини
об'єднання кухні з вітальнею

Кухня-студія для сучасного будинку

Кухня-студія

Кухня-студія — це результат об’єднання кухні з вітальнею або іншою житловою площею.У результаті чого Ви отримуєте світлу та простору кімнату, де так приємно приготувати вечерю, сніданок або обід, влаштувати вечірку або просто відпочити після важкого робочого дня.

Кухня-студія

Правильно спланована кухня-студія приживеться як у однокімнатній так і в багатокімнатній квартирі, котеджі, таунхаусі, створить затишок та дозволить раціонально використовувати квадратні метри (тому, ми і віддали їй перевагу!). Проте, як і у будь-якого рішення, у кухні-студії є свої нюанси:

— перш за все, Вас можуть бентежити запахи від приготування їжі, які, за відсутності стін, можуть стати надбанням усієї житлової площі. Тому Вам потрібно обрати потужну витяжку, яка не дасть різним запахам заполонити квартиру.

Кухня-студія

— не варто також забувати, що як тільки Ваша кухня стане «парадною», Вам потрібно буде ретельніше слідкувати за чистотою та порядком у ній, а також гарно продумати вибір побутової техніки та меблів для неї, куди «переїде» усе те, що не призначено для сторонніх очей.

барна стійка

Якщо Ви не готові до таких кардинальних змін та усе таки хочете розділити зону приготування їжі та відпочинку. Тоді для цього є кілька оптимальних рішень:

— наприклад, можна трохи припідняти підлогу кухонної ділянки над зоною вітальні (чи іншої кімнати).

прозорі перегородки з вітражного скла

— також, як варіант, Ви можете використати різне покриття підлоги. Для кухні, звичайно, більше підійде плитка, за якою легко доглядати.

— якщо ж і цього не достатньо Ви завжди можете додати прозорі перегородки з вітражного скла або барну стійку. Це не тільки практичний варіант, але і естетичний.

Кухня-студія

— своєрідним роздільником також може послужити кухонний острівець.

— а фанати кімнатних рослин, можуть сміливо розбавити інтер’єр квітами у вазонах.

барна стійка

Плануючи дизайн кухні-студії Ви можете виконати усе в одному стилі або, навпаки, зіграти на контрасті.

Правильно спланована кухня-студія

Головне, не бійтесь експерементувати та вийти за рамки звичного уявлення про те, як повинна виглядати кухня, хоча, і жертвувати власним комфортом заради сміливих дизайнерських рішень теж, — не варто! Для того, щоб дотримуватись балансу, Вам потрібно заздалегідь продумати планування, озброївшись аркушем паперу або будь-яким онлайн-планувальником. І у Вас усе неодмінно вийде.

котеджі, таунхауси