Всі новини
Компанія Digga

Австралійська компанія Digga

Лідер у галузі проектування та виробництва

Компанія Digga на сьогоднішній день є лідером у галузі проектування та виробництва, а також дистрибуції навісного обладнання та гідроприводів для різноманітної землерийної техніки.

Компанія була заснована ще у далекому 1981 році Стюартом Райтом та пізніше стала піонером у бурінні за допомогою землерийної техніки.

На даний момент компанія пропонує найбільшу лінійку компактних висикомоментних гідробурів для різної землерийної техніки, а також іншого навісного обладнання. Вона є неодноразовим призером технологічних премій, а також широко відома своїми інноваційними підходами до проектування ямобурів та бездоганною якістю кінцевого продукту. Продукція торгової марки Digga виробляється у високотехнологічних виробничих цехах, які займають 12 тис. м2 у австралійському місті Брисбане. Під час виробництва використовуються тільки високоякісні матеріали, які проходять найсуворіший контроль якості. Комплектуючі, навісне обладнання та гідроприводи Digga проходять через півтора десятки ліній обробки, зварювання та різання перед фінальним контролем якості.

Безпосередньо ми у нашому будівництві користуємось гідобуром моделі PD-3 з широкою сферою використання. Чому саме ця модель? Оскільки вона значно спрощує роботу по прокладці фундаменту при будівництві котеджів та промислових будівель, а також при забиванні буронабивних паль. Гідробури Digga PD-3 легко монтуються на екскаватори з будь-якими техможливостями та характеристиками, мінінавантажувачі, у тому числі, на телескопічну техніку. До того ж, на гідробури можна встановлювати різні насадки, що дозволяє розширити його стандартні можливості та вирішити неординарні завдання, наприклад, перемішування будівельних розчинів.

Компанія Digga регулярно вносить різні конструктивні нововведення у обладнання та оптимізує його продуктивність завдяки динамічному розвитку інновацій у сфері технологій. І до того ж, усі комплектуючі, навісне обладнання та приводи проходять сувору контрольну перевірку якості перед продажем, тому гідробури Digga виділяються своєю надійністю та унікальністю. Саме тому ми обираємо їх.