Всі новини
Як знайти хорошу будівельну бригаду

Як знайти хорошу будівельну бригаду?

Саме від будівельника залежить, яким буде Ваш дім.

Люди, які приймають участь у будівництві можуть зробити Вас як щасливими, так і загнати у відчай. І дійсно…Чому їх має турбувати Ваше щастя?

Коли шукати будівельників?

Задовго до початку будівництва! Якщо для такої важливої роботи Ви наймаєте випадкових людей, будьте готові до того, що це може дуже погано закінчитись. Та і виконавець не до кінця довіряє замовнику, який про будівництво будинку домовляється, так сказати, «на завтра». Щоб добре вивчити ринок будівельних послуг, необхідно, як мінімум, 3-4 місяці. Договір рекомендується підписувати за місяць до початку робіт.

Коли шукати будівельників?

Задовго до початку будівництва! Якщо для такої важливої роботи Ви наймаєте випадкових людей, будьте готові до того, що це може дуже погано закінчитись. Та і виконавець не до кінця довіряє замовнику, який про будівництво будинку домовляється, так сказати, «на завтра». Щоб добре вивчити ринок будівельних послуг, необхідно, як мінімум, 3 4 місяці. Договір рекомендується підписувати за місяць до початку робіт.

Як шукати будівельників?

Чим більше безробіття, тим більше будівельних бригад на будівельному ринку. Досить відкрити газету з об’явами. Нажаль, рівень професіоналізму більшості бригад далекий від ідеалу. А також, не слід забувати, що Ваше бажання збудувати будинок швидко та дешево може зіштовхнутись з суровою реальністю, де усе, з точністю навпаки, відбувається довго та дорого.

Існує декілька способів знайти дійсно гарну фірму.

Через знайомих. Якщо господар нещодавно збудованого будинку, а ще краще — декілька власників, хвалять бригаду або забудовника, поспішіть домовитись з нею(ним).

За рекомендаціями. Продавці буд. Матеріалів зазвичай можуть порекомендувати декілька непоганих бригад.

Самостійно. Можна через інтернет, або за об’явою у пресі.

Обов’язково зверніть увагу на:

  • — фірми, котрі у назві мають прізвище власника.
  • — виконавців, які не бояться давати  клієнтам номер не тільки свого мобільного телефону, а і стаціонарного.
  • — ідеальний виконавець мешкає на вулиці, де сам побудував декілька будинків.
  • — виконавців, котрі можуть показати вже готові об’єкти.

Як переконатись, що вибір вірний?

  • — потрібно попрохати власника надати реєстраційні документи фірми. Так Ви зможете дізнатись як довго вона працює на ринку.
  • — фірма, яка дійсно добре робить свою роботу, як правило, має відгуки та свою клієнтську базу, яка їх може залишити.
  • — варто відвідати будівництво, яке веде обрана Вами фірма. У Вас буде можливість познайомитись з людьми, які там працюють, поглянути якими інструментами вони користуються, як виглядає буд.майданчик та ін.