Всі новини
Фасад

Оздоблення фасаду. Grafio Decor

Оздоблення фасаду — це ціле мистецтво.

Архітетори-дизайнери, які зможуть створити архітектурну мелодію з глибоким сенсом, та виробники, які здатні виконати елементи фасадного декору так, щоб ця мелодія звучала ще дуже довго», — стверджують засновники Grafio Decor.

Спільно з Grafio Decor, російськими та шведськими компаніями була розроблена серія фасадного декору під назвою Grafio-Exterior Pro.

Елементи виготовляються з екструдованого пінополістеролу з подальшим нанесенням спеціального захисного полімерного шару Merolith. Вони працюють на комп’ютеризованому європейському обладнанні та використовують у своїй роботі тільки високоякісну німецьку сировину від всесвітньо відомих виробників.

Дизайн фасаду будь-якого будинку — це доволі складне питання архітектуного оформлення будівлі, адже, на відміну від інтер’єру, фасад будівлі у значно більшій мірі піддається атаці різних факторів навколишнього середовища, таких як: ультрафіолетове випромінювання, вологість, перепади температури та ін. Довго ламаючи голову як створити оптимальне рішення для довговічного, та у той же час, естетичного фасадного декору, група фахівців Grafio Decor представила публіці ідеальний варіант: декор фасаду з пінопласту, захищений надійним акриловим покриттям з мармурової крихти, сполучного полімеру та інших складових.

Але чому саме пінополістерол?

Декоративне оздоблення фасадів з використанням цього матеріалу доволі популярна технологія не тільки на території України, а і у Європі. Та має ряд плюсів:

Застосовуючи захисний акриловий склад виробники надають своїй продукції необхідну міцність та, одночасно, пластичність, що у свою чергу, виключає можливість виникнення тріщин через деякий час.

Такий декор забезпечує легкість в обслуговуванні та, як було вже зазначено, довговічність фасаду, що зберігає чудовий вигляд протягом довгого часу.

А також сучасні фасадні елементи з пінополістеролу дозволяють зробити декор у грецькому, давньоримському, середньовічному та ін. стилях.

Таке фасадне оздоблення значно знижує Ваші витрати та прискорює процес декорування.

Фасадний декор з даного матеріалу має ряд переваг, порівнюючи з гіпсом, бетоном, деревом:

  • простота монтажу,
  • теплоізоляція,
  • легка вага,
  • стійкість до погодних умов,
  • розмаїття архітектурних форм та кольорової гами.

Вибір виробника фасадного декору — питання надзвичайно важливе! «Помилитись з вибором фасадного декору архітектурна група просто не має права. Неякісний декор може звести нанівець усю роботу досвідченого ахітектора» — заявляє Grafio Decor. І саме через таке відповідальне та віддане ставлення до роботи, ми співпрацюємо саме з цією компанією!