Всі новини

Електрокотел — вигідний варіант для розумної економії

Сучасний електрокотел — ефективний, компактний і надійний опалювальний прилад. Його можна використовувати для обігріву приміщень різного розміру і для створення складних систем опалення з гарячим водопостачанням.

 

Сучасні електрокотли спростовують застарілу думку про те, що їх можна використовувати лише у невеликих квартирах. Вони прекрасно зарекомендували себе і на значних виробничих площах, а також окремих будинках та таунхаусах.

Можна купити електричні котли з можливістю опалювати приміщення до 1000 м². У різних моделях можна спостерігати великий розкид потужностей: це дозволяє обрати відповідний пристрій для будь-яких потреб.

Де вигідно встановлювати?

Котли, що працюють на електриці, здатні опалювати приміщення різного розміру. Розглядати установку електричних котлів варто, якщо:

  • поруч немає газопроводу;
  • немає перебоїв з електропостачанням;
  • обладнання повинно бути компактним;
  • немає можливості виділити окреме приміщення під котельню.

Можна використовувати електрокотел у поєднанні з іншими опалювальними приладами (твердопаливними, газовими та рідкопаливними котлами): цей варіант ефективніше і надійніше. Вночі система працює на електриці (за нижчими тарифами), а вдень — на більш дешевому паливі.

Додаткова можливість економії — використання електричних котлів для роботи систем акумуляційного типу. Вночі котел виробляє тепло, а вдень воно використовується для нагріву теплоносія.

Варто пам’ятати, що електрика — недешеве пальне і для опалення великих приміщень його знадобиться досить багато. Для прогріву 10 м² утепленого приміщення зі стелями 3 м заввишки буде потрібно приблизно 1 кВт енергії.

Плюси і особливості

У електрокотлів є кілька серйозних переваг у порівнянні з іншими видами опалювального обладнання:

1.Безпека: котли на електриці володіють найменшим рівнем небезпеки серед усіх опалювальних систем.

2.Автономність: під час роботи система не буде вимагати ручного регулювання, подачі палива і інших маніпуляцій.

3.Проста і надійна конструкція орієнтована на тривалий термін роботи, при цьому котел не потрібно часто чистити.

4.Екологічна робота: система не буде виробляти сторонніх запахів, небезпечних газів і т. д.

5.Компактні розміри: не потрібно обладнувати окреме приміщення під котельню. Котел легко розміщується на стіні, займає небагато місця і чудово вписується в інтер’єр.

6.Монтаж дешевше, ніж для газових або рідкопаливних котлів, не потрібно встановлювати димову трубу.

7.Не потрібно стільки додаткового обладнання, як для котлів на рідкому паливі.

 

Чим краще продумана система з електрокотлом, тим ефективніше вона працює. А чим ефективніше її робота — тим комфортніше Ваше життя.

SAVHOUSE рекомендує електрокотли фірми Term-It, адже ми співпрацюємо з ними вже не перший рік та задоволені їх обладнанням та сервісом на усі 100 %. Але обирати, звичайно, Вам.