Всі новини
на фотографии красивый таунхаус на продажу в городе Черкассы

На що звернути увагу перед покупкою будинку?

З теперішнім ритмом життя людям усе частіше хочеться спокою і затишку. Але дуже складно створити комфортні умови у місті, де все перебуває у постійному русі. Тому все більше людей вкладають свої заощадження у заміську нерухомість. Така покупка дозволить відчути себе ближче до природи, побути у тиші та й для здоров’я це дуже корисно.

 

І ось настав цей день! Ви зібрали необхідну суму грошей і збираєтесь придбати нерухомість. Що робити далі? Можна скористатися послугами ріелтора, а можна придбати житло самостійно, заощадивши на послугах. Необхідно лише скористатись деякими порадами, перед тим як купити будинок у Черкасах.купить таунхаус в Черкассах

1. Для початку, слід визначитись з призначенням нерухомості. Це може бути дача (лише на літній період) або ж житловий заміський будинок. Також, важливо врахувати місце знаходження такої нерухомості, дорога не повинна займати багато часу, особливо якщо Ви працюєте у місті. Якщо ж Ваш будинок призначений лише для відпочинку на вихідних, то можете обирати більш віддалені місця — біля річки або озера.

2. Завжди обирайте житло з розвиненою інфраструктурою поруч, навіть, не зважаючи на більш високу ціну. Час йде і все важче й важче стає добиратися до магазину, комунальних установ або лікарень.на фото женщина которая на рынке выбирает овощи

3. Дізнайтесь точний рік побудови з чого побудований сам будинок. Це дозволить судити, як довго він ще простоїть.

4. На попередньому огляді будинку, завжди придивляйтесь до всіх деталей: наявність тріщин у стінах і стелі, стан вікон, дверей, даху і т.д.

Важливо! Не слід дивитись обраний варіант взимку, адже багато недоліків може “сховати” сніг. Найкращий час для огляду — це весна, адже Ви зможете побачити чи не затоплюється підвал, під час танення снігу, як впливають грунтові води на фундамент будинку, який стан каналізації, а також у Вас буде змога оцінити реальний стан доріг.

5. Як-то кажуть, “довіряй, але перевіряй”. Тому, ми рекомендуємо, окрім продавця будинку, поспілкуватись ще з сусідами. Розпитайте їх, хто мешкав у цьому будинку до Вас (якщо це вторинний ринок), які виникали труднощі, поцікавтесь історією будинку. Це буде зовсім не зайвим.

6. Оформлюючи документи, уточніть наявність близьких родичів у господаря будинку. Цілком можливо, що хтось, може заявити свої права на спадщину житлом і тоді у Вас виникнуть зайві проблеми.

7. Також перевірте стан усіх комунальних рахунків та наявність заборгованості. на фото счастливая семья папа мама и сын возле нового таунхауса

Дотримуючись цих основних порад на першому етапі придбання будинку у Черкасах, Ви збережете Ваші нерви і витратите значно менше сил на пошук Вашого ідеального житла!