Всі новини
металочерепиця

Композитна металочерепиця додасть ідивідуальності будинку.

Затишок при будь-якій погоді

Якщо її дуже уважно роздивитись, зазвичай, виглядає вона як бітумний гонт чи сланець. Такого ефекту можна досягти за рахунок нанесення на її поверхню кам’яні крихти або ж пофарбованого кварцового піску. Крихту «топлять» в акриловій смолі або ж бризкають на неї у процесі формування черепиці. Окрім декоративного ефекту, ця крихта виконує ще декілька важливих функцій:

  • — хімічні речовини, що входять до її складу запобігають утворенню грибку та мху,
  • — шорсткувата присипка приглушує звуки дощу,
  • — розсіює світло(завдяки чому поверхня даху не перегрівається),
  • — а взимку вона не дозволяє снігу збиватись у великі грудки.

Асортимент композитної металочерепиці включає у себе листи з дрібнозернистою та грубозернистою присипкою. Окрім того, композитна металочерепиця випускається у широкій гамі відтінків. Найпоширеніші кольори – червоний, коричневий, графітовий, сірий, сіро-коричневий та зелений. Вона продається у листах на яких проштамповано декілька рядів рельєфу, а також у стрічках, які представляють собою один ряд черепиці. Така металочерепиця значно важче звичайної: 1 м2 важить близько 7 кг. Оскільки композитна металочерепиця об’єднує переваги різних покрівельних матеріалів , вона знаходиться у верхній ціновій категорії у своєму сегменті.

Особливості монтажу.

Композитну металочерепицю у стрічках укладають зверху донизу, починаючи від конька, з підкладанням чергових рядів під вже укладений. А цвяхи прибивають не зверху, а тільки по торцю листа. Як і для інших видів покрівельних матеріалів, для композитної металочерепиці можна докупити аксесуари з того ж матеріалу з аналогічною присипкою.