Кухня з стандартним набором шаф
Це традиційне рішення. Але хороші кухонні меблі коштують дорого, а дешеві — немає сенсу купляти, оскільки, як правило, вона не довго Вам не прослужить. Виникає питання..чи можна облаштувати свою кухню інакшим способом?
Представлені у даній статті ідеї допоможуть усим, хто хоче облаштувати свою кухню, не купляючи одразу весь комплект меблів та техніки. Найнеобхідніше обладнання у цьому приміщенні — це плита, духовка, холодильник, робочий стіл, мийка та якась містка ніша для продуктів та посуду. Усе це можна розмістити на кухні по-різному: традиційно поставити уздовж стін чи розташувати плиту та мийку на «острові». Замість дорогого нового комплекту кухонних меблів можна використати старі бабусині серванти або тумби.
Традиційний буфет складається з нижньої тумби з глибокими поличками та заскленою надбудовою. І кожна частина окремо може почати нове життя на Вашій майбутній кухні. Наприклад, надбудова — перетвориться на підвісну шафу, а нижню частину буфету, якщо вона має відповідну висоту, можна використати як тумбу під стіл.
Буфет можна придбати у столяра, який відроджує старі меблі, або ж через Інтернет. Надбудова буде коштувати у 2 рази дешевше, ніж повний комплект. Прості б/ушні соснові буфети у гарному стані, можна придбати через Інет приблизно за 2.500-4.500 грн. Соснова надбудова коштує близько 1000. У той час, як цілий та новий буфет обійдеться Вам більше 10.000 грн. А в антикварних магазинах він взагалі буде коштувати не менше 30 000 грн! Також, Ви може пошукати невідреставровані окремі частини буфетів. Це чудовий та економний варіант для тих, хто має бажання та можливість відновити їх початковий вигляд самостійно.
Непривабливі корпусні меблі також можна пристосувати для кухні. Для цього особливо підходить стінка, виготовлена із дерева або фанери високої якості. Фрагменти стінок звичайно не будуть виглядати на кухні так круто, як старовинний буфет, проте вартість таких меблів значно менше. Щоб видозмінити зовнішній вигляд корпусних меблів, можна обклеїти та пофарбувати дверцята та боковини, а на торці наклеїти кромку.
Перед виконанням нового покриття, слід очистити поверхні та, за необхідності, вирівняти їх. Під час підготовки до нанесення того чи іншого виду декоративного покриття варто ретально ознайомитись з інструкціями, вказаними на упаковці, та слідувати їм. Як і у старих буфетах Ви можете замінити ручки, направляючі ящиків, оснастити полички висувними решітчастими кошиками. А щоб меблі виглядали легкими, можна поставити їх на ніжки.