Всі новини
Енергоефективність будинків

Лист до клієнтів

Лист до клієнтів

Дорогі наші клієнти‼

Ми завчасно вдячні Вам за розуміння і підтримку наших планів на майбутнє. В темі цього листа хочемо поговорити про енергоефективність наших будинків, а саме матеріали які ми використовуємо та технологічні рішення заради збереження тепла в них. Матеріали які ми використовуємо пройшли довготривалу перевірку не тільки нами, але й нашими клієнтами.

Для прикладу, в перші роки будівництва використовувався газобетон фірми «Стоунлайн», але провівши аналіз відгуків по якості матеріалу цієї фірми від власників житла та майстрів котрі працювали з ним, було змінено поставщика на фірму «Aeroc», яка на сьогоднішній день постійно працює над покращенням матеріалу і зменшенням ціни для своїх постійних клієнтів. Ми переглянули використання поліестрового гідробар’єру для гідроізоляції покрівлі, змінивши його на гідромембрану, що покращило захист всього каркасу даху.

Виходячи з частих побажань наших замовників про монолітно-бетонне перекриття між поверхами нами було розроблена нова технічна карта по виконанню міжповерхового перекриття, що додатково служить як аккумулятор для надлишкового тепла в будинку. Прослухавши семінари провідних виробників утеплювальних матеріалів та перевіривши показники на наших об’єктах ми вибрали надійний, професійний та вологостійкий утеплювач фірми «Knauf». Змінивши погляди будівельників на виконання утеплюючого пирога у нашій місцевості товщиною в 250мм на 300мм, що значно підвищує затримку тепла.Практична перевірка призвела до того, що ми ретельніше відносимось до вибору віконних систем, які в майбутньому заощадять вам чималеньку суму при оплаті платіжок за електроенергію.

Ми також доопрацювали систему електромережі по будинку, встановивши допоміжні автомати захисту і реле перевантаження системи й нестабільності в ній, що дало можливість Вам зберегти свої побутові прилади. Ваші рідні й діти не постраждають від враження напругою, адже УЗО, яке наші майстри встановили на вході потужності мережі вимкне її під час загрози замикання.

Електрокотли на яких ми зупинилися були перевірені в битовому використанні та удосконалені виробником. Тепер в них професійніша група безпеки та сильніший насос подачі, а також встроєний регулятор потужності. Весь цей арсенал дає можливість замовнику встановлювати більш економний обігрів свого житла.

Наші майстри постійно йдуть в ногу з новими технологіями, які допомагають Вам економити кошти, які зараз так тяжко заробити:

До прикладу, встановлення сонячного колектора для безкоштовного підігріву води за допомогою сонячної енергії. Встановлення теплових насосів для обігріву житла.

Доукомлектація твердопаливним котлом з різними системами контролю піддува та нагрівання. Словом, Ваш комфорт, безпека та затишок — наша основна прерогатива та ми кожного дня намагаємось удосконалити процес будівництва, згідно з Вашими потребами та сучасними технологіями‼ Тому дякуємо, що обираєте саме нас