Всі новини
Оформлення будинку

Оформлення документів на будинок

Виконуємо усе прозоро та у термін

Більшість людей дуже обережно відносяться до капіталовкладення у нерухомість. І це не дивно, адже, нажаль, сьогодні трапляється дуже багато випадків безвідповідальних забудовників та аферистів. Різні форуми та портали просто переповнені такою інформацією. Але Savhouse «Теремки» не відносяться до їх числа, адже ми виконуємо усе максимально прозоро та у назначені терміни.

І зараз я Вас спробую у цьому переконати.

Отже, наша система оформлення таунхаусів у приватну власність складається з декількох етапів:

На початку ми зустрічаємось з потенційним покупцем для того, щоб заключити попередній договір, обговорити усі умови, такі як: фіксована ціна, площа, кінцевий термін початку будівництва та для внесення авансу (сума встановлюється між забудовником та майбутнім власником).

Далі ми переходимо до основного етапу, на якому заключається підрядний договір на капітальне будівництво. А також, на цьому етапі клієнт вносить перший платіж у розмірі 45 %.

Наступний крок, ми переоформлюємо земельну ділянку за допомогою договору купівлі-продажу, яка іде разом з індивідуальним кадастровим номером. Після чого земельна ділянка переходить у Вашу власність.

Кадастровий номер — це унікальний код, з 19 цифр, який привласнюється земельній ділянці після державної реєстрації та залишається за нею упродовж усього часу існування. Перевірити його «справжність» Ви зможете дуже легко, потрібно лише перейти за посиланням: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta та ввести у пошуковий рядок Ваш номер.

На другому етапі Ви оплачуєте 20% вартості таунхауса.

На третьому етапі Ви доплачуєте ще 20 %.

Та на останньому етапі Ви платите 15%.

Наприкінці, Ви отримуєте повний пакет документів та вже особисто реєструєте право власності у центрі надання адміністративних послуг, що знаходиться по вул. Благовісна, 170(м. Черкаси).

У результаті, у Вас на руках витяг з єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно, що і є правоустановчим документом на Ваш таунхаус.

І відтепер, Ви повноцінний та законний власник.