Всі новини
Переваги та мінуси Таунхаусів

Переваги та мінуси Таунхаусів

Що ж таке таунхаус?

На сьогоднішній день ринок нерухомості пропонує безліч варіантів житла: квартири, котеджи, пентхауси, таунхауси та інше. Усе залежить від Ваших особистих вподобань та фінансових можливостей. Сьогодні ми зупинимось на останньому і спробуємо розібратись, що ж саме означає це, не для всіх зрозуміле,слівце «таунхаус», охопимо трохи його історію та перелічимо його основні переваги та недоліки.

В перекладі з англійської «міський будинок». Це щось середнє між котеджем та багатоквартирним будинком. Зазвичай, на один, два або три поверхи. Загалом, вони призначені для декількох сімей. Проте, у кожної сім’і є свій окремий вхід, невелика ділянка землі, а також власне парко місце.

Історія виникнення.

Батьківщиною таунхаусів вважається Великобританія. Точно ніхто не може сказати, як саме вони виникли, але одне з джерел стверджує, що у 20-му сторіччі були дуже економні та винахідливі батьки, які замість того, щоб купувати своїм дорослим дітям нове житло просто робили, так звані прибудови. Це було і зручно, і, в той же час, економно.

Розглянемо переваги та мінуси таунхаусу.

Почнемо з переваг:

  • 1) По-перше, ціна Вас приємно здивує. Адже, неважливо: купуєте Ви готовий таунхаус чи плануєте будувати свій власний –це обійдеться Вам значно дешевше, ніж купівля котеджу та навіть квартири у центрі міста.
  • 2) Даний житловий комплекс добре охороняється та, зазвичай, має свою інфраструктуру, тобто магазини, дитячі садки, школи та т. і, що знаходяться на території або ж недалеко від Вашого житла.
  • 3) Власник таунхауса має у своєму розпорядженні ділянку землі(яку, при бажанні, можна «перетворити» на власний дитячий майданчик, невеличкий басейн або ж використати як зону для пікніка) і парко місце для Вашої автівки. Також, від квартири його відрізняє велика площа, окремий вхід з вулиці та кілька поверхів.
  • 4) І останнє, досить часто, такі будинки продаються з вільним плануванням, що дозволяє власнику оформити житло на свій смак.

Щодо мінусів, їх небагато, але вони усе таки є:

  • 1) Якщо дивитись зі сторони витрат, то таунхаус є більш дорожчим варіантом, ніж квартира, оскільки площа більше і вартість за комунальні послуги буде, звичайно, вища.
  • 2) І по-друге, «інтроверти» або ж люди, що мріють про усамітнення можуть бути трохи розчаровані, адже такий тип житла передбачає сусідів, що мешкають не так далеко, як хотілось б і у порівнянні з котеджем невелику ділянку землі.

Але не дивлячись ні на що, цей тип житла з кожним роком стає усе популярнішим. Адже, таунхаус – це ідеальний та, що не менш важливо, економний варіант для тих, хто хоче мешкати у будинку, подалі від міської метушні та мати при цьому усі умови квартирного життя. Тож, обираючи собі майбутнє житло, не залишайте без уваги цей новий, проте вже такий популярний, тип житла, як таунхаус. Хто знає, можливо саме про таке житло Ви мріяли усе своє життя.