Всі новини
Профнастил

Переваги Профнастилу

Ми використовуємо ПРОФНАСТИЛ, для покрівлі наших таунхаусів

Усім привіт. Сьогодні хочемо розповісти про ще один матеріал, який ми використовуємо у будівництві, а саме для покрівлі наших таунхаусів ПРОФНАСТИЛ.

У народі, його ще називають гофралист або профлист. Це спеціальний будівельний матеріал, що призначений для покриття даху, стін, а також побудови різних обєктів — парканів, навісів, альтанок та ін. Якщо простіше, то він являє собою дуже тонкий шар зі сталі, нержавіючої сталі або алюмінію. Профнастил вже 40 років користується широким попитом серед населення США та Канади, а от у наших краях він з’явився не так давно, але, не зважаючи на цей факт, уже має свою і чималеньку «аудиторію».

У цій статті Ви дізнаєтесь про усі переваги профнастилу у порівнянні з його «конкурентами» та рекомендації по роботі з його слабкими сторонами, адже як і будь-який інший будівельний матеріал, профнастил має і ті, і інші.

З переваг можна відмітити:

Довговічність. В залежності від типу полімерного покриття, виробники профнастилу дають гарантію до 25 років, приблизно така як і на металочерепицю та бітумну черепицю. Але значно більше, ніж на ондулін(близько 20 років) та шифер(15 років).

Стійкість до корозії, вологи, ультрафіолетового випромінювання. Профільований лист покривають шаром цинку, грунтовки та полімером. Завдяки цьому листи надійно захищені від впливу опадів.

Порівняно легка вага. Металопрофіль легше, ніж ондулін, бітумна черепиця та аж на 15-20 кг легше ніж шифер, що дозволяє легко транспортувати та проводити монтаж, а це означає, що Вам не доведеться наймати будівельну техніку.

Високі показники безпеки у разі пожежі. Основа металопофілю — це оцинкована сталь, що перешкоджає поширенню вогню, при пожежі. Ондулін у цьому питанні здає позиції, оскільки при горінні він тліє. Бітумна черепиця вогонь не поширює, але якщо виникне пожежа, то матеріал не витримає.

Вартість. Ціна на профнастил залежить від товщини металу, к-ті цинку та якості полімерного покриття. Цей матеріал дешевше, ніж металочерепиця та бітумна черепиця, проте трохи дорожче, ніж одулін.

Зовнішній вигляд. Різноманітність форм, кольорової гами, що ставить профнастил у виграшну позицію, у порівнянні з іншими матеріалами. А також, на відміну від, ондуліна, цей матеріал не вигорає на сонці.

Догляд. Металопрофіль не вибагливий будівельний матеріал та не вимагає частого догляду. Екологічність. На відміну від інших матеріалів, профнастил не містить в собі шкідливих речовин, що можуть зашкодити Вашому здоров’ю.

Недоліки профнастилу та як їх запобігти:

Звукоізоляція. Металопрофіль виготовляється з металу, а це означає, що під час дощю, скажімо, Ви будете усе чути. Той самий недолік притаманний і металочерепиці. А ось ондулін та бітумну черепицю, завдяки своїй м’якій текстурі, оминула ця участь. Але, не варто одразу ж списувати цей будівельний матеріал. Усе що Вам потрібно попрохати майстрів, зробити «пиріг» з мінеральної вати, що буде служити Вам, як звукоізоляція.

Корозія. Не зважаючи на те, що цей матеріал стійкий до корозії, як ми зазначали вище, є ризик пошкодити захисний шар під час монтажу або транспортування, проте, у нас працюють професіонали свого діла, що вже не перший рік працюють з цим матеріалом та знають, як з ним поводитись і, до того ж, ми купуємо профнастил тільки у відомих виробників, які піклуються про якість доставки та використовують індивідуальну упаковку, що захищяє від подряпин та ін. пошкоджень, під час перевезення.

А також, має в-ть нагріватись на сонці.

Проте, у порівнянні з його перевагами — це дрібниця! Тому ми обираємо саме його.