Всі новини
Вибір кольорового рішення та стилю

Плануємо дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати

На що варто звернути увагу плануючи дизайн ванної кімнати? Що потрібно враховувати? Які матеріали, меблі та обладнання обрати? Відповість на ці питання фахівець у цій галузі, Олексій Бакай, дизайнер інтер’єру.

Дизайн ванної кімнати

Вибір кольорового рішення та стилю.

Стиль та кольорова гама ванної кімнати загалом залежить від розміру приміщення та від ступеню її освітленості. Маленьку ванну кімнату, де немає вікон, бажано оформляти у світлих тонах. Так вона візуально буде здаватись більшою. Також, Вам стануть у пригоді додаткові світильники та дзеркала. А щоб зекономити місце — обирайте не окреме дзекало, а скажімо, шафку для особистих речей з дзеркальними дверцятами.

Вибір кольорового рішення та стилю

Плитка? Не тільки!

Зовсім не обовязково у якості облицювального матеріалу для стін використовувати керамічну плитку чи мозаїку. На сьогоднішній день існує безліч матеріалів, які підходять для приміщень з високою вологістю. Ви можете нанести на стіни ванної кімнати шар декоративної штукатурки та покрити її спеціальним водостійким лаком або фарбою. Вийде дуже оригінально та бюджетно. Ще одне цікаве рішення для ванної кімнати — стіни вкриті декоративним бетоном, вагонкою або обшиті деревом.

Плитка? Не тільки!

Коли ми приймаємо ванну Ви, напевно, помічали, що дзеркало «пітніє». А згодом, поверхня скла темнішає та вкривається плямами. Щоб уникнути цього обирайте дзеркала з підігрівом. Спеціальний пристрій кріпиться безпосередньо до дзеркала або монтується у нього.

Меблі для ванної кімнати.

Шафи, тумби та полички мають бути виготовлені з вологостійкого матеріалу. Пильнуйте також за тим, щоб меблі не щільно прилягали до стінок ванни, адже саме у таких місцях особливо накопичується волога. І ще одна деталь: якщо у Вас поли з підігрівом, то краще купувати меблі на ніжках.

 Меблі для ванної кімнати.

Основне освітлення.

Світильник у ванній кімнаті розташовуйте так, щоб світло не било у очі, відбиваючись від дзеркала. Намагайтесь уникати глибоких тіней, тому обирайте світильники з плафонами, що дають розсіяне освітлення.

 Основне освітлення.

Додаткове освітлення.

Аби яскраве світло не сліпило очі, зробіть «м’яке» підсвічування, яке автоматично вмикається з наближенням людини. Це також дуже зручно, адже Вам не доведеться у темряві намацувати вимикач. Окрім цього, таке світло стане родзинкою Вашого інтер’єру та створить у ванній неповторну атмосферу затишку.