Всі новини
строительство дуплексов в Черкассах

Що таке дуплекс?

Більшість із нас вже чули про таку форму нерухомості, як дуплекс. Але мало хто точно знає, що із себе представляють дуплекси та чим вони відрізняються від звичайних таунхаусів. У цій статті ми розберемо що таке дуплекс та які його характерні особливості?

1. Дуплекс — це окремий будинок, поділений на дві секції. Ці секції об’єднані одним дахом і бічною стіною. Таке житло розраховане максимум на дві сім’ї. А також, кожна секція має свій вхід. Більшість вважає, що дуплекс це той самий таунхаус, але це не так. Хоче, не можна заперечувати, що у них є багато спільного.

планировка дуплекса

2. Планування дуплексів
Основним доказом того, що дуплекс схожий на таунхаус, є планування (у кожній секції воно ідентичне):

  загалом, на першому поверсі знаходиться кухня, вітальня, ванна і підсобні приміщення,                                          наприклад, котельня.

  на другому поверсі може знаходитись кілька спальних кімнат.

 

» Цікаво, що в Америці почали будувати нові дуплекси, які складаються з трьох секцій. У третій секції знаходиться тренажерний зал, пральня, кінотеатр та інші подібні приміщення. Обидві сім’ї можуть користуватися третьої секцією спільно.»

 

2.1. Відмінності від таунхаусів:
Розподіл на секції. У дуплексі не більш двох секцій для проживання двох сімей. У таунхаусах може бути до 5-6 секцій, у яких мешкають незнайомі один з одним сім’ї.
Дуплекси будують в основному у деяких країнах Європи, а от в Україні такі будинки поки не набули популярності, а от таунхауси, навпаки, дуже популярні.
2.2. Схожість з таунхаусами:
Ідентичне планування секцій.
Обидва об’єкти переважно будуються подалі від центральних районів міст.
Обидва об’єкти можна вважати відносно новими видами будівель на ринку нерухомості.

что такое дуплекс

3. Трохи з історії
Вперше дуплекси почали будувати в Англії. Їх зводили для підростаючого покоління. Наприклад, якщо у родині хтось із дітей одружувався або виходив заміж, то вони переселялися до другої секції будинку. Спочатку ця секція не була повністю ідентичною основному будинку, а будувалась тільки в якості прибудови.
Зараз же існує дуже багато проектів дуплексів, які будуються з розрахунком на повністю однакові секції. За кордоном в дуплексах живуть люди середнього достатку. А у нас же все навпаки, вони прирівнюються до житла елітного класу.

 

» Доречі, оскільки в дуплексах зарубіжних країн проживають в основному близькі родичі або друзі, то ділянку за будинком вони не ділять, а перетворюють її на загальний майданчик, де, наприклад, може знаходитись дитячий куточок «

 

Висновок:
З огляду на неймовірну популярність заміського житла, а також те, що більшість зараз хочуть мати свій власний будинок за містом, забудовники зробили акцент на різноманітність заміської нерухомості. Вкладати гроші у ці будинки не тільки вигідно, але і неймовірно приємно, оскільки купуючи такий об’єкт, ви отримуєте можливість жити в екологічно чистому районі, вести своє господарство, відпочивати на природі, а також мати свій власний куточок, куди ви можете повертатись кожного дня.