Всі новини

Таунхаус — доступно, практично, престижно!

Таунхаус — це відносно новий термін на українському ринку нерухомості. Тому, у цій статті ми розглянемо:

  •       —   що таке таунхаус
  •       —   та дізнаємось про його переваги.

Що ж таке таунхаус? — запитаєте Ви. Це компроміс між багатоквартирним будинком та окремим котеджем. А забудовники, зазвичай, відповідають на це питання так: це житло для людей середнього та вище середнього класу, які б хотіли мешкати в екологічно чистій місцевості, але не можуть дозволити собі окремий будинок або котедж.

Основні переваги таунхаусів:

Плюс № 1

Це зазвичай велика дво- або трьохповерхова “квартира на землі”, яка має окремий вхід. Тому у власника таунхауса немає проблем з брудними сходами, ліфтом або спільним під’їздом, який потрібно ділити з сусідами.

Основні-переваги-таунхаусів

Плюс № 2

Окремі кімнати для кожного члену сім’ї та декілька (зазвичай два) санвузли, що є особливо актуально для великої родини.

Окрема-кімната-в-таунхаусі

Плюс № 3

Автономне опалення є безперечною перевагою. Зручність полягає у тому, що майже кожен таунхаус оснащений власним котлом, температуру якого ви можете самостійно регулювати в залежності від сезону.

Таунхауси-з-автономним-опаленням

Плюс № 4

Це звичайно ж ваша власна присадибна ділянка, яка може виконувати безліч функцій: дитячий майданчик, клумба, місце для надувного басейну або барбек’ю з друзями, а деякі власники надають перевагу звичайному, рівному газону, на якому можна спокійно засмагати влітку.

Таунхауси-з-присадибною-ділянкою

Плюс № 5

Паркомісце або гараж — напевно кожен власник авто мріє про нього. І придбавши таунхаус ваша мрія нарешті здійсниться! Уявіть, ви не тільки заощадите на стоянці, але й завжди будете спокійні за своє авто.

Таунхауси-з-парковим-місцем-чи-гаражем

Плюс № 6

Таунхаус — це житло, що дійсно “відпрацює” кошти, які були вкладені у нього. Окрім того, що таунхаус коштує значно менше будинку та майже так само як і квартира у спальному районі (а іноді й менше!), цей міні-будинок ще є енергозберігаючим.

Встановлені завчасно електрокотли, утеплюючі матеріали, вікна та ін. елементи дозволяють вам неабияк заощадити на його обслуговуванні. До того ж, у вас є можливість встановити альтернативні джерела енергії, що також позитивно вплинуть на ваш сімейний бюджет.

Таунхауси-з-альтернативними-джерелами-енергії

Але якщо після усіх перелічених переваг ви ще й досі маєте сумніви, тоді ми чекаємо вас на попередній перегляд, де наш консультант відповість на усі питання, які вас цікавлять, а також ви на власні очі побачите процес будівництва наших таунхаусів!

Наші контакти: (093) 353 11 67, (097) 818 75 13