Всі новини
купить-таунхаус-черкассы

Житло, що економить ваші кошти!

Забезпечення енергоефективності та дотримання екологічних норм — найважливіші аспекти під час будівництва сучасного житлового комплексу.

Тому сьогодні мова піде про те, чому ж обслуговування наших будинків таке дешеве та яким альтернативним джерелам енергії ми надаємо перевагу.

  • 1) Зберегти затишок у Вашій оселі допоможуть вікна та двері широковідомої торгової марки Steko, створені за інноваційною технологією Double Silver, які стануть Вам незамінним помічником у будь-яку пору року.
  • 2) Наступний пункт – опалення. Наші котеджі оснащені електричними котлами з програматорами для підтримання необхідної температури у конкретний період часу, що дозволяє зекономити до 30% електроенергії на опалення Вашого будинку.
  • 3) Конструкція таунхаусів SAVHOUSE також дає можливість встановлення альтернативних джерел енергії, таких як:

    • вакуумні сонячні колектори, що використовують сонячне випромінювання для отримання тепла та нагрівання води, яка використовується для опалення будинку.
    • сонячні батареї дозволяють значно зменшити ваші рахунки за електроенергію.
  • 4) А для поціновувачів домашнього затишку, при попередньому узгодженні, ми можемо збудувати камін з “водяною рубашкою”, що дозволить одночасно опалювати будинок холодними зимніми вечорами та створить неперевершену атмосферу затишку.

Тому SAVHOUSE – це не тільки повна комплектація таунхаусів, швидкі строки та якісні матеріали, але і вигідне капіталовкладення!