Всі новини
КНАУФ Інсулейшен

Будівельні матеріали КНАУФ

Провідний виробник будівельних матеріалів

КНАУФ Інсулейшен являється підрозділом міжнародної виробничої групи КНАУФ — провідного виробника будівельних матеріалів для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, ізоляційних матеріалів, а також у сфері виробництва обладнання для машинної шпаклівки.

Активна діяльність компанії на території України почалась ще у серпні 1996 року і саме їй належить інноваційна розробка ECOSE.

Технологія ECOSE дозволила компанії Кнауф Інсулейшен створювати звуко- та теплоізоляційні матеріали нового покоління без фенол-формальдегідних смол, використовуючи зв’язувальний елемент на основі натуральних компонентів. У результаті, цей матеріал отримав цілий ряд неповтоних характеристик, що значно підвищило його експлуатаційні якості.

Перш за все, утеплювач не несе жодної загрози здоров’ю людини та навколишньому середовищу.

Крім цього, теплоізоляція, що виготовлена за технологією ECOSE, «володіє» такими якостями:
-Вогнестійкість,
-Довговічність,
-Стійкість до розвитку цвілі та бактерій,
-Низький рівень пилоутворення,
-Відсутність неприємних запахів,
-Легкість монтажу та обробки,
-Високий ступінь відновлення після стиснення.

У широкій лінійці подуктів представлені спеціальні тепло- та звукоізоляційні рішення для промислового та цивільного будівництва (для багатоквартирних жилових будинків, торгівельних та розважальних центрів, лікарень, дитячих садків, шкіл, виробничих обєктів, складів та т.і.)

А також, зручні та прості рішення для утеплення заміських будинків, дач, квартир, таунхаусів та ін.

У приватному житловому будівництві використовується лінія натуральних та безпечних утеплювачів ТеплоКНАУФ, а от для професійного будівництва застосовуються утеплювачі КНАУФ Інсулейшн. Продукція поставляється у компактних упаковках з високим ступенем стиснення, що дозволяє знизити витарти на транспортування та зберігання.

Утеплення та звукоізоляція будинків та будівель з продуктами торгової марки KNAUF — це дуже зручно. Зручно у роботі-комфортно для життя