Всі новини
Вікна Steko

Вікна Steko

Українська компанія спеціалізація якої виготовлення вікон, дверей, ролетів та ін

Ще один наш «партнер», про якого хотілось би згадати. Історія її почалась ще у вересні 2005 року. Це сучасне європейське підприємство, що виробляє продукцію міжнародного стандарту якості у найкоротші терміни. Високий рівень обслуговування, доставка до будь-якої точки України на власному автотранспорті, бездоганна якість продукції, шанобливе ставлення до клієнтів і партнерів, фімовий стиль — усе це вирізняє компанію Steko поміж іншими.

Хочеться розповісти Вам детальніше про усю їх продукцію, але сьогодні ми зупинимось тільки на тому, що ми використовуємо у нашому будівництві, а саме на вікнах системи Double Silver. Вперше в Україні ексклюзивно для своїх клієнтів Steko представляє найсучасніше скло Double Silver, виробництво компанії Pilkington Glass та називають цю систему ніяк інакше, як революцією у виробництві мультифункціонального скла‼ Для його виробництва було побудовано найсучасніший коутер, до складу якого входить 22 магнетронні камери.

Отже, давайте розглянемо переваги цього скла перед звичайним:

У 6 разів краще зберігає тепло!

Вікна Steko стали ще тепліше! Кожне скло має певний коефіцієнт емісії, тобто здатність скла випромінювати довгі теплові хвилі та пропускати короткі у приміщення. Чим нижче коефіцієнт, тим краще енергозбереження.

Склопакет Формула

Звичайний 4 — 16 — 4 Е = 0,835

Склопакет DS 4DS — 16 — 4 E = 0,137

У два рази краще зберігає прохолоду!

Вікна Steko зберігають приємну прохолоду влітку, відбиваючи зайве сонячне тепло.

Скло Double Silver з подвійним срібним нано-покриттям також блокує інфрачервоне випромінювання, але при цьому пропускає достатню к-ть тепла для підтримки природньої температури у міжсезоння.

Склопакет Формула

Звичайний 4 — 16 — 4 SF = 78%

Склопакет DS 4DS — 16 — 4 SF = 38%

На 10% світліше у Вашому будинку!

Склопакет системи Double Silver пропускає на 72% природнього світла.

Склопакет Формула

Звичайний 4 — 16 — 4 LT = 68%

клопакет DS 4DS — 16 — 4 LT = 72%

У 4 рази краще захист від ультрафіолетового проміння!

Вікна Steko гарантують ефективний захист від небезпечного впливу UVA та істотно знижують ризик виникнення імунодефіциту, раку та інших серйозних захворювань.

Склопакет Формула

Звичайний 4 — 16 — 4 Tuv = 53%

Склопакет DS 4DS — 16 — 4 Tuv = 13%

Сподіваємось, що Вам була цікава та корисна ця стаття та тепер Вам зрозуміло, чому ми працюємо саме з цією компанією.